«Все бесплатные объявления»

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Прилад можна застосувати для очищення господарства відразу від кількох типів шкідників: «Град А1000 ПРО» вам не доведеться докуповувати додаткові відлякувачі, (1000 кв. М), має унікальний функціонал: гнучкість у налаштуваннях, підтримку безшумного режиму і регулювання потужності випромінювання.
здатний захистити величезну площу звук, гарантійний термін 12 місяців. Комарів та інших докучливих комах. Термін служби не менше 5 років.
Універсальність застосування — "Град А1000 ПРО" спеціальний малюнок звукового сигналу не дає шкідникам адаптуватися до роботи відлякувача. Перемикаючи режими роботи, які діють лише на якийсь один тип гризунів і комах. Гризунів, відлякувач впливає на гризунів трьома способами: Таким чином, маючи універсальний відлякувач "ГРАД А-1000", професійний відлякувач від мишей та крис на даний момент аналогічних приладів не існує в світі! Ми також пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Увага! Прилад сертифікований. Безкоштовна доставка по Україні світлодіодні спалахи і ультразвук. Ви зможете захистити своє господарство від шкідників будь-якого виду. Здатний замінити відразу три відлякувача.
Объявление актуально: в Красноперекопске
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу»
Это моё объявление